Společnost TOBOS s.r.o. je držitelem cerifikátu ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004, Politika ISŘ

Sport

HC Chrudim a prezentace společnosti TOBOS s.r.o.

TOBOS s.r.o. je jedním z hlavních  partnerů hokejového klubu HC Chrudim v 2. národní hokejové lize. Naše reklamní loga jsou umístěna na ledové ploše, na mantinelech a na stadioně.

Historie chrudimského hokeje sahá až do roku 1931. Zlom v historii chrudimského hokeje nastává v 90. letech minulého století. Muži pro sezónu 1991-92 postoupili do II. NHL, kde pod hlavičkou VTJ Transporta skončili na 3. místě. Ve dvou posledních sezónách družstvo mužů s přehledem vyhrálo I. Východočeskou ligu. Družstvo dorostu letos vyhrálo bez jediné porážky I. Východočeskou ligu a přes Sokolov v kvalifikaci vybojovalo pro Chrudim opět I. ligu dorostu ČR.

Brož Racing Team

V roce 2005 pojedu motocykl Kawasaki ZX6RR M05. Poprvé budeme mít k dispozici 2 motocykly se špičkovým kitovým vybavením. Změny doznalo i složení týmu, který doplnil profesionální mechanik. Jednoznačným cílem do sezóny 2005 je zisk titulu Mistra republiky ve třídě Supersport a umístění do 7 místa v Mistrovství Evropy. Náš tým se zúčastní šampionátu Mistrovství Evropy, Mistrovství České republiky. Chtěli bychom se také zúčastnit závodu 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích. Budeme se též ucházet o udělení divoké karty na závod Mistrovství světa Supersport na Masarykově okruhu v Brně, který se koná 17. července.

V sezóně 2006 - pojede Jiří Brož na motocyklu Kawasaki ZX- 6RR (model 2006) třídu MMČR supersport a ME supersport. A nově i ve třídě SUPERBIKE na zbrusu nové ZX-10R (model 2006) celý šampionát MMČR. Nezapomene ani na tradiční Hořické zatáčky kde pojede obě třídy silných motocyklů a bude se snažit o obhajobu loňského vítězství.

Závěrem po posledním závodě bych rád poděkoval všem partnerům, kteří mi pomohly k zisku titulu mistra Republiky na stroji Kawasaki ZX-6RR ve třídě Supersport 600 v roce 2006

Prezentace společnosti TOBOS v areálu fotbalového stadionu TJ TESLA Pardubice

TOBOS je jedním z partnerů podporujících fotbalový klub TJ TESLA PARDUBICE. Prezentace společnosti TOBOS formou:

 

 

Prezentace společnosti v areálu stadionu AFK SKP Pardubice

Společnost TOBOS se podílí na podpoře atletického oddílu Hvězda SKP Pardubice. Prezentace společnosti TOBOS formou:

  • reklamní cedule o rozměru 2 x 1 m v areálu stadionu
  • prezentace společnosti na reklamních cedulích při různých akcích konaných na atletickém stadionu