Společnost TOBOS s.r.o. je držitelem cerifikátu ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004, Politika ISŘ

Vybavení společnosti

Společnost TOBOS s.r.o. disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných zaměstnanců z řad THP a i odborných dělnických profesí – mistr, instalatér, zedník, lešenář, obkladač, stavební tesař, zámečník. Společnost klade nebývalý důraz a pozornost na personální obsazení všech pracovních pozic. Na rozhodujících postech ve společnosti pracují zaměstnanci, kteří mají kromě dostatečné kvalifikace i dlouholetou praxi ve stavebnictví.

Technické vybavení společnosti:

  • Společnost je vybavena technickým vybavením dostatečným pro zajištění realizace běžných stavebních zakázek.
  • Technické vybavení společnosti dopravní technikou, stavebními stroji, mechanismy včetně drobné mechanizace a nářadí je průběžně obměňováno, doplňováno a modernizováno.
  • Stejně tak vybavení zařízení stavenišť jako jsou mobilní skladové a obytné buňky, staveništní elektrorozvaděče (s vlastním měřením elektroměry či podružné rozvaděče) včetně staveništních kabelů, výtahy a vrátky, lešení a závěsné lávky.
  • Pro správné měření a vytyčení staveb společnost disponuje certifikovanými moderními měřičskými a geodetickými pomůckami a přístroji.
  • V organizační struktuře společnosti je začleněna půjčovna stavebního nářadí a mechanizace, která je vybavena moderní technikou jako jsou vrtačky, bourací a vrtací kladiva, pily, hutnicí mechanizace, staveništní topidla, vysoušeče a odvlhčovače.
  • Firma disponuje vlastními skladovými prostory, plně vybavenými dílnami, transportní technikou a vlastním vozovým parkem včetně kompletně vybavených montážních vozů.